wz

Fighters


Hlavní trenér


Jan Paldus

Profese
trenér SOŠOOM - sebeobrana
trenér II.třídy UK


trenér II.třídy Sambo
Rozhodčí II.třídy Sambo
Technický stupeň
III.Toan/Dan Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu
III.Dan P.A.S.W., M.S.C.S.
II.Dan Ju Jitsu
3.Kyu Shotokan Karate Ryu


Trenéři
Jan Šulej 2.Dan - Shotokan Karate
Kancho Josef Brudný 10.Dan , Zbygniew Syc 10.Dan - Kung-FU. PASW
Andrej Karafa 6.Dan - Kung-fu, M.S.C.S.
Radislav Bórbely - 6.Dan Judo
Miloslav Ročňák - Judo

Trenéři


Rostislav Niesyt

Trenér III.tř Sambo
Technický stupeň
1.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu
1.Kyu P.A.S.W.
1.Kyu M.S.C.S.

Instruktoři


Jiří Svoreň

Zaměření:
Kick box, sambo, grapling


Technický stupeň
3.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


3.Kyu P.A.S.W.
3.Kyu M.S.C.S.
Úspěchy
1.místo mistrovství Polska-sebeobrana dvojic
1.místo MG CUP OPEN-Grappling do 45.kg
2.místo Open Karviná-Grappling do 50.kg
1.místo 1.mistrovství moravy-Grappling do 50.kg
3.místo 1.mistrovství moravy-Grappling do 55.kg
1.místo MG CUP OPEN-Sambograppling do 53.kg
1.místo MC MSK MORAVA-sport.sambo do 55.kg
3.místo MC MSK MORAVA-spotr.sambo do 60.kg
1.místo o pohár starosty obce Doubrava-sport.sambo do 52.kg
1.místo Arena team x cup Brno.sport.sambo do 55.kg
3.místo Arena team x cup Brno.sport.sambo do 65.kg
1.místo 2.mistrovství moravy-sport.sambo do 55.kg
1.místo 2.mistrovství moravy-grappling do 60.kg
1.místo Mistrovstí ČR-sport.sambo do 59.kg
1.místo Mistrovstí ČR-grappling do 61.kg
2.místo MG CUP OPEN-sambograppling do 59.kg
2.místo MG CUP OPEN-grappling do 61.kg

Galavečer Combat sambo,MMA Karviná 2.5.2009

combat sambo junioři-Svoreň(winner-škrcení) vs Štefek

Galavečer Combat sambo,MMA Orlová 21.11.2009

combat sambo junioři-Svoreň(winner-body) vs Štefek

Nemiroff Night Kopřivnice 12.12.2009

combat sambo junioři-Svoreň vs Strakoš(winner-body)

2. místo WORLD CUP BRATISLAVA 2010 -sport.sambo

6. místo Světový pohár studentů Praha 2010 -sport.sambo

3. místo Mistrovství Evropské Unie Praha 2010 -sport.sambo

Galavečer Combat sambo,MMA Orlová 27.11.2010

combat sambo junioři-Svoreň(winner-TKO) vs Volek

Tomáš Kašpar

Zaměření:
Kick box, sambo, grapling


Rozhodčí III.tř Sambo
Technický stupeň
4.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


4.Kyu P.A.S.W.
4.Kyu M.S.C.S.
Úspěchy
2.místo MG CUP OPEN Grappling do 92kg 2009
2.místo MG CUP OPEN Sambo grappling do 85kg 2009
2.místo Mistrovství ČR-sport.sambo do 81kg
3.místo Mistrovství Moravy Grappling do 80kg 2008
1.místo Mistrovství Moravy sport. sambo do 80kg 2008
3.místo Germaniade sport. sambo do 82kg 2008

7. místo Světový pohár studentů Praha 2010 -sport.sambo

6. místo Mistrovství Evropské Unie Praha 2010 -sport.sambo


Stanislav Loucký

Zaměření:
Kick box, sambo,combat sambo,MMA, grapling


Rozhodčí III.tř Sambo
Technický stupeň
4.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


4.Kyu P.A.S.W.
4.Kyu M.S.C.S.


Úspěchy
Mistrovství Moravy2008 COMBAT SAMBO-1.místo
Mistrovství České republiky 2008 GRAPPLING-2.místo
Mistrovství České republiky 2008 sport. sambo-1.místo
SAMBO Germaniade 2008 sport. sambo-3.místo
MG CUP OPEN FM 2009 SAMBO GRAPPLING-2.místo
MG CUP 4 2010 NO GI GRAPPLING-3.místo

Galavečer Combat sambo,MMA Karviná 2.5.2009

MMA Lucký vs Maňas (Winner)

Galavečer Combat sambo,MMA Orlová 21.11.2009

MMA Loucký vs Šlahor (Winner)

Fighters


Dalibor Daříček

Technický stupeň
4.Kyu Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


Úspěchy
3.místo MČR sambo
1. místo Mistrovsvtí Polska - sebeobrana dvojic
3.místo Mistrovství moravy Grapling
3.místo grapling open Frýdek

Jan Gavlas

Technický stupeň
8.Kyu Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu

Vojtěch Chrząszcz

Technický stupeň
5.Kyu Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


Úspěchy
3.místo Open Karviná grapling
3.místo grapling open Frýdek

David Gabzdyl

Úspěchy
1.místo MC Orlová sportovní Sambo
3.místo Doubrava sportovní Sambo

Marcela Borecká

Technický stupeň
8.Kyu Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu

Zaměření:
Kick box,combat sambo, grapling


Rozhodčí III.tř Sambo
Technický stupeň
5.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


5.Kyu P.A.S.W.
5.Kyu M.S.C.S.


Úspěchy

Galavečer Combat sambo,MMA, K1rules Pezinok

Combat Sambo Tvardek vs (Winner)

Galavečer Combat sambo,MMA, K1rules Nitra

Combat Sambo Tvardek vs (Winner)

Petr Puszkiewicz

Zaměření:
grapling


Technický stupeň


Úspěchy

Katarina Toráková

Zaměření:
grapling,sport.sambo, kick box


Technický stupeň
5.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


5.Kyu P.A.S.W.
5.Kyu M.S.C.S.


Úspěchy

3. místo WORLD CUP BRATISLAVA 2010 -sport.sambo

4. místo Světový pohár studentů Praha 2010 -sport.sambo

6. místo Mistrovství Evropské Unie Praha 2010 -sport.sambo


Lukáš Platkevič

Zaměření:
grapling


Technický stupeň


Úspěchy

Jan Smolka

Zaměření:
grapling


Technický stupeň


Úspěchy

Václav Gorgoš

Zaměření:
grapling


Technický stupeň


Úspěchy

Jirka Palička

Zaměření:
grapling


Technický stupeň


Úspěchy

Jakub Sýkora

Zaměření:
grapling


Technický stupeň


Úspěchy

Mladší žáci


Marek Mayer

Zaměření:
sambo, grapling


Technický stupeň
5.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


Úspěchy
5.místo Mistrovství ČR-sport.sambo do 36kg

Ladislav Urbančík

Zaměření:
sambo, grapling


Technický stupeň
5.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


Úspěchy
1.místo Mistrovství ČR-sport.sambo do 49kg

Adam Turaz

Zaměření:


Technický stupeň
8.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


Úspěchy

Alexandr Balys

Zaměření:


Technický stupeň
8.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


Úspěchy

Lukáš Guranyi

Zaměření:


Technický stupeň
8.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


Úspěchy

Pavel Kula

Zaměření:


Technický stupeň
8.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


Úspěchy

Dominik Miczek

Zaměření:


Technický stupeň
8.Tjie Chan Shaolin SI Dju-SU Kung Fu


Úspěchy